What would you like to book?

OBS!! Vår gruppträningslokal ligger på Kungsgatan 23, inne på gården bakom f d Restaurang Tassili.


SPINNING:     Tisdag    kl. 19.00 - 20.00
                        Torsdag kl. 19.00 - 20.00
                        Söndag  kl. 19.00 - 20.00 (sista söndagen i månaden kör vi ett långpass 1,5 timme)
                      


Om ett pass inte syns betyder det att det är fullbokat. Gå gärna in lite senare, utifall att någon har avbokat sig.

Gruppträningen betalas på gymmet. Alternativt kan Du betala in på bg 126-0363 och ta med Dig kvittot till gruppträningssalen så får du ett kort av instruktören. 
Priser; se vår hemsida - citygmmet.se - fliken gruppträning.

Välkommen till gemensam träningsglädje!

Tomorrow

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 19 February

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 21 February

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 24 February

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 26 February

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 28 February

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 3 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 5 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 7 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 10 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 12 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 14 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 17 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 19 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 21 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 24 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 26 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 28 March

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 31 March

7:00 PM
90 min
Spinning långpass
Spots left

Tuesday 2 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 4 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 7 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 9 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 11 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 14 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 16 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 23 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 25 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 28 April

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 2 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 7 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 9 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 12 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 14 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 16 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 19 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 21 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Thursday 23 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 26 May

7:00 PM
90 min
Spinning långpass
Spots left

Tuesday 28 May

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Sunday 2 June

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

Tuesday 4 June

7:00 PM
60 min
Spinning
Spots left

City Gym Söderhamn

Show contact information
Website
Address
Västra Parkgatan 2
826 30 Söderhamn
Open in Google Maps 🗗