Fransar i Märsta

4.4
15 Betyg
Nymärstagatan 5, 195 30, Märsta
Välkommen! Jag erbjuder professionella skönhetsbehandlingar som fransförlängning, ögonbrynsformning med tråd och fotmassage för att hjälpa dig att känna dig vacker och avslappnad. Oavsett om du vill ha perfekt formade ögonbryn, längre fransar eller bara en stund för att slappna av, är du i goda händer. Jag ser fram emot att ge dig en skräddarsydd upplevelse som passar just dina behov!
26149

Boka tjänst

Hårborttagning

  • Trådning av bryn, överläpp, haka
    30 min, Från 149 krLäs mer
    Boka
  • Volymfransar
    120 min, 799 kr
    Boka

Personal

noImage
4.4
Janina
Fransstylist/Fotvårdsbehandlare(friskvård=

Betyg och recensioner

4.4av5
5
(12)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(2)
Bonny H.
Bonny H.
till Janina
Riktig nöjd. Tack.
Sofia L.
Sofia L.
till Janina
Otroligt nöjd med mitt besök hos Janina! Hon är så himla duktig och noggrann, och man märker verkligen att hon har erfarenhet och vet vad hon gör. Jag kände mig trygg och avslappnad under hela behandlingen, och hon tog sig tid att lyssna på vad jag ville ha. Resultatet blev precis som jag önskade, naturligt och fint! Jag har fått massor av komplimanger redan 🥰 Kommer absolut tillbaka, och kan verkligen rekommendera henne till alla som vill ha vackra fransar i tryggt sällskap 💖!!!
Nikita R.
Nikita R.
till Janina
fick dra av dom direkt när jag kom hem så fula var dom. Massa mellanrum & klumpar. Bad om naturligt fick världens volym fransar
Leia Å.
Leia Å.
till Janina
Så så duktig 😍 Vart så nöjd med både fransar och trådning🫶
Visa fler recensioner

Om företaget

Ingen info ännu.

Bilder

Detaljer och kontakt
    • Öppet nu
    • Mån09:00 - 18:00
    • Tis09:00 - 18:00
    • Ons09:00 - 18:00
    • Tor09:00 - 18:00
    • Fre09:00 - 18:00
    • Lör09:00 - 18:00
    • Sön09:00 - 18:00
  • 07200848 XX
  • Nymärstagatan 5, 195 30, Märsta