Effektivt professionellt och alltid med stort hjärta utför Marie den bästa behandlingen man kan önska sig. Så nöjd!
Marie A.
till Marie Ovredsson
Marie är helt fantastiskt, min dotter fick sina 3 & 4 hål i örat idag. Det gick jättebra och jag tycker om att Marie planerar hålen så att det ska gå och göra fler hål på ett snyggt sätt. Rekommenderar verkligen henne.
Maria L.
till Marie Ovredsson
Toppen fint bemötande och nöjda barn med fina örhängen!!
Kajsa P.
till Marie Ovredsson
Alltid lika nöjd med resultat och Maries varma bemötande.
Visa fler recensioner
Om företaget
Maries Hudvård erbjuder ett flertal alternativ av ansiktsbehandlingar, alltid med hänsyn tagen till kundens hudtyp och behov. Salongen erbjuder även diatermi (hårborttagning), vaxningar, färgningar av ögonfransar och bryn, make up och öron- och näshåltagning. Micropigmentering av bryn och eyeliner.
Maries Hudvård har ett flertal samarbetspartners, bl.a. Hudkliniken på Lunds Universitetssjukhus (gäller framförallt diatermi) samt sjuksköterska Katarina Skällenäs som utför Restylanebehandlingar. Katarina utbildar även i injektionsteknik i Norden.