Tack världens bästa och duktigaste Jessica. Så snygga ögonbryn. Jag är så nöjd
Visa mer
Lena P.
till Jessica
Suuupernöjd och då trygg i dina händer 🫶
Visa mer
Judy K.
till Johanna
Supertrevlig och superduktig!!
Visa mer
Hjördis F.
till Emely
Bra bemötande.
Visa mer
Om företaget
Varmt välkommen till YesToLife Beauty
Hos oss får du får du en avslappnad stund i modern miljö för att få lite tid för dig själv.
Vi är en liten topprankad skönhetssalong och skönhetsskola med stort hjärta i centrala Åkersberga. Vi gör behandlingar som lahlift, browlift, färg och form av fransar och bryn, ansiktsbehandlingar, spabehandlingar, microneedling, PRX, kroppsvaxning & brasiliansk vaxning.
Här får du behandlingar och utbildning av kvalité , vi arbetar endast med diplomerad personal och med märken som är godkända i Sverige.
Vårt största mål är att alltid att få kunden eller eleven nöjd, vi värdesätter att du ska trivas hos oss känna sig välkommen. Tillsammans kommer vi fram till bästa resultat utefter kundens förutsättningar och behov.
Jessica Hellback ägare på YesToLife Beauty samt SVENSK MÄSTARE I LASHLIFT EXPERT 2023 och 3e plats i Browlift Expert på SM
Vinnare av fler Lash och browlift tävlingar. Jessica är populär i branschen och
från och med i år finns hon även på Östermalm varannan Fredag där hon även håller sina populära utbildningar i lashlift och browlift.
Adress:
Storängsvägen 15b Åkersberga
Varmt välkommen att rådfråga eller boka tid.
Vi säljer även presentkort på valfri summa.
VIKTIGT!
Uteblivet besök eller avbokning senare än 24h före behandling debiteras 100% av din behandling med faktura.
Tiden är dyrbar och många vill ha behandlingar.
Kom i tid , max 10 min före behandling
Kväll/helgtillägg kväll efter 19, lör-sön, storhelg
Hund kan finnas i salongen.