Salongem är STÄNGD fr 29/4 - 6/5
Har du ont i halsen, feber, hosta eller förkylning, kom inte på ditt bokade besök utan kontakta oss på telefon.0705899661
HITTAR DU INGEN TID SOM PASSAR ? RING SÅHJÄLPER VI DIG.
Vi jobbar med färger och produkter från ICON, Hårologi, Elumen, Four Reasons, EARTH,OPTIMA är en 100% vegansk, samt är fri från både parfym och resorcinol.
Om ni önskar gå till en särskild, vänligen kontrollera att ni bokar in er på rätt.
Sena avbokningar debiteras! Vet du med dig själv att du har långt, tjockt hår och det känns som att tiden inte kommer räcka till, ber vi er, både för vår och er skull att ni ringer in till salongen.
ALLA SKOLUNGDOMAR FÅR 10 % RABATT PÅ HÅRBEHANDLING
Om företaget
Hårologi, Ekologisk & Olapex Salong
Har funnits sedan 1985. En fräsch salong med skickliga frisörer, som hela tiden håller sig uppdaterade på de senaste trenderna och stilarna .Behandlingar innehåller allt som ger ditt hår nytt liv och innefattar förutom klippning och val mellan färg eller slingor. behandlingar utförs självklart med Ekologiska kvalitetsprodukter och avslutas med valfri styling.Vi använder alltid det senaste och bästa produkter på marknaden.
Olaplex ingår i alla kemiska behandlingar !!