VIKTIGT!
Muskeldetektiven följer Folkhälsomyndighetens rekommendationer för att begränsa smittorisk! Och som ALLTID vid behandling, om man inte känner sig frisk till 100% så avbokar man tiden och är hemma. Är du osäker eller har frågor så hör gärna av dig via mejl eller sms så kontaktas du så snart det går innan arbetsdagens slut. Tar inte samtal under pågående behandling!
Muskeldetektiven AB har ansvars-och personförsäkring hos IF.
Så du som kommer på behandling är alltid försäkrad.
Du vet väl att du kan göra din bokning senast 2h innan önskad tid om det finns lediga tider! Kalendern är alltid uppdaterad med bokningsbara tider 2 månader framåt!
Vid frågor om klippkort mejla info@muskeldetektiven.se
Muskeldetektiven tar emot bokningar med presentkort från Kenzai! Köp av presentkort finns online på Kenzai.se Muskeldetektiven finns på Actiway.
Under rådande omständigheter kommer behandlingsmenyn att minskas Fr.o.m 201201 Går det inte att boka 60 min och 20 min behandlingar tillsvidare.
Om företaget
Stressigt på jobbet?
Långvarig muskulär värk?
Förebyggande eller rehabilitering?
Eller vill du bara unna dig en skön avkoppling?
Då har du kommit rätt!
Med förståelse för spända musklers inverkan vill jag hjälpa andra med att få "ro" i musklerna.
Eftersom det kan bli lite av ett detektivarbete att hitta grundorsaken till smärta, har jag valt att kalla mig Muskeldetektiven.
Välkommen!