Hej!
Nu är jag tillbaka efter mammaledigheten och ska äntligen börja jobba igen!
Jag heter Amanda, är 25år och bor ute på Hammarö, Bärstad med min sambo Theo och vår dotter född maj 2025.
Jag jobbar hemifrån och har ett litet rum på övervåningen i vårat radhus som jag gjort till ett mysigt litet nagelrum.
Jag är självlärd inom naglar sedan snart 6 år och älskar att få vara kreativ och skapa magi tillsammans med mina kunders idéer.
Fram tills hösten är det min sambo som är pappaledig och därmed hemma med vår dotter på dagarna, så fram tills dess kan det vara lite skratt, skrik och oordning, precis som det ska vara med en liten bestämd tjej!
Buss 901 går ut hit, till hållplats bryggerivägen. Därifrån är det ca 600m och enkelt med karta/gps.
Det finns också bra med parkering precis utanför.
Är ni två som vill göra naglar samtidigt kan ni boka tider efter varandra och skriva det till mig så jag är förberedd. Annars vill jag att man kommer ensam.
Är du osäker vad du ska boka för tjänst kan du alltid skriva till mig och fråga!
Hoppas vi ses!