BROWS BY B

5
79 Betyg
Tullaregatan 10, 252 67, Helsingborg
Varmt välkommen till BROWS BY B hos Studio 9! Här erbjuder jag behandlingar inom semi permanenta tatueringar, med de mest naturligaste resultatet som finns på marknaden. Både för Microblading och PMU Läppar. Behandlingen utförs i lokalerna på Studio 9! Jag är certifierad inom Microblading hos MT ACADEMY och har lång erfarenhet inom skönhetsbranschen. Mitt yttersta fokus är att uppnå ett resultat som överträffar dina förväntningar som kund. MICROBLADING: Efter första Microblading besöket behövs oftast en påfyllning för ett mer långvarigt resultat, detta besök bokar ni in på plats när ni kommer in för erat nybesök. Vill ni boka in ytterligare en påfyllning efter erat återbesök hos oss är det viktigt att ni först utför en konsultation. Det är viktigt att era bryn är tillräckligt ljusa innan ni fyller på era bryn därav vill vi att ni kommer in för en bedömning. Det finns parkeringar utanför salongen samt ett parkeringshus i närheten. Kommer du med buss/tåg är det ca 8 min promenad från centralstationen. Varmt Välkomna!
20408

Boka tjänst

Kampanjer

  • Kampanj
    Microblading Nytt besök
    180 min, 2 700 kr (ord. 3 000 kr) · Läs mer
    För tider fram till 4 jul
    Boka

Microblading

  • Microblading Konsultation (Kostnadsfri)
    30 min, Varierande prisLäs mer
    Boka
  • Konsultation Videosamtal (Kostnadsfri)
    20 min, Varierande prisLäs mer
    Boka
  • Kampanj
    Microblading Nytt besök
    180 min, 2 700 kr (ord. 3 000 kr)Läs mer
    För tider fram till 4 jul
    Boka
  • Påfyllning Microblading (4-6 veckor) Prisjustering 1/2-2025 800 kr
    90 min, 800 krLäs mer
    Boka
  • Påfyllning (2 gång)
    90 min, 800 krLäs mer
    Boka
  • Påfyllning Microblading (Årsvis)
    120 min, 1 500 krLäs mer
    Boka

Personal

noImage
5
Berivan
Klarna

Betyg och recensioner

5av5
5
(76)
4
(3)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Sandra J.
Sandra J.
till Berivan
Så fin och professionell! Wow
Amanda H.
Amanda H.
till Berivan
Världens underbaraste! Så extremt duktig och noggrann! Så nöjd med mina bryn! Kan inte sluta titta😍😍❤️❤️
Camilla P.
Camilla P.
till Berivan
Trevlig och kunnig!
Anna N.
Anna N.
till Berivan
Berivan är lyhörd, kunnig och otroligt trevlig. Allt från bokning och första kontakt till färdigt resultat har varit 10 av 10!
Visa fler recensioner

Om företaget

Berivan är certifierad inom Microblading hos MT ACADEMY och har över 8 års erfarenhet inom skönhetsbranschen! Fokus är att överträffa kundens förväntningar samtidigt som du som kund ska känna dig trygg och avslappnad under behandlingen gång. Berivan specialiserar sig på att skapa ett naturligt resultat med stråteknik. Utbildning Certification Microblading artist (Utbildad hos MTacademy) PMU artist (Utbildad hos Studio Romano)

Bilder

Detaljer och kontakt
    • Stängd nu
    • Mån16:30 - 20:00
    • Tis16:30 - 20:00
    • Ons16:30 - 20:00
    • Tor16:30 - 20:00
    • Fre16:30 - 20:00
    • Lör08:00 - 18:00
    • Sön08:00 - 18:00
    • Öppettider (Övrig information)
    • OBS! Öppettider är baserat på inbokade behandlingar. Hittar du ingen tid som passar, kontakta mig via intagram browss.by.b
  • 7392481 XX
  • Tullaregatan 10, 252 67, Helsingborg