Senaste recensionerna125 recensioner från 351 betyg
Benedicta K.
till Carola Snar
lisa för själen i trygghet,lugn och stillhet
Lena H.
till Carola Snar
Ett omväxlande pass med bra tempo så vi aldrig hann frysa i regnet. Tur hade vi också för snövädret väntade med att dra in tills vi var färdiga !
Monika L.
till Carola Snar
Världens bästa coach Carola har fått mej att både gilla styrketräning och löpning - med roliga och varierande övningar, proffsighet, peppning och framförallt glädje!
Birgitta G.
till Carola Snar
Härligt att vara tillbaka med nya friska tag! Ett jobbigt men toppenroligt pass med bästa Ingela! 🤩
Visa fler recensioner
Om företaget
Aktiverafabriken är Hofors minsta gym och här tränar du tryggt tillsammans med Carola eller Christian.
Vi erbjuder gruppträning och personlig träning från nybörjare till träningsvan. Vi har seniorträningspass fem gånger i veckan och löpgrupp under vår och höst.
Här finner du även konceptet Rörelseglädje-stationsträning där du tillsammans med ledarna Annelie, Ulrika, Ingela och Carola tar dig genom lekfulla och stärkande övningar.
Året runt kör vi träning i bla Hofors och Storvik. Inomhus från november till mars och utomhus april-oktober.