Var på en session av hypnoterapi hos Caroline och wow, det var verkligen en inre resa! Tack <3
Visa mer
Louise W.
till Caroline Foayé
Otroligt fint och varmt mottagande. Hon är väldigt trygg och kunnig i sin proffession. Jag rekommenderar varmt Caroline.
Visa mer
Alice M.
till Caroline Foayé
Caroline har varit en stadig punkt att alltid kunna mellanlanda hos när livet varit kaotiskt. Hon är varm. Empatisk. Uppmuntrande och arbetar djupgående. Hon har bred kompetens och har varit oerhört kreativ när det kommer till att hitta verktyg och förklaringsmodeller som passar specifikt för hur min hjärna fungerar. Hon hjälper dig hitta och uppskatta delar av dig du förlagt. En fröjd själsligt och intellektuellt. 10/10!
Visa mer
Katarina G.
till Caroline Foayé
Lugnt och bra 😊 Caroline är inlyssnande och man känner sig både sedd och hörd. Helt fantastiskt!!
Visa mer
Om företaget
Du kan läsa mer om mig och hur jag jobbar på syntes-samtal.se
Terapi med mig:
1 månad - 4 samtal - 1000kr/60min
3 månader - 8 samtal - 900kr/60min
5 månader - 12 samtal - 800kr/60min
Vill du boka tid? Börja med att skicka ett mail för att se om jag har plats för en ny klient, därefter kan du boka via ”tidsbokning befintlig klient”.
Parterapi - 5 samtal - 1400kr/90min
Hypnoterapi - 120 min - 1700kr (OBS - Endast på helgerna i rummet, online går alla tider bra)
Vill du ses online, men hittar ingen tid? Då går det bra att maila mig, då jag ibland har tider som inte står med här :)