Väldigt fin salong. Lava är otroligt lyhörd, arbetar väldigt försiktigt med naglarna och är noggrann. Jag kan varmt rekommendera denna salong.
Sara F.
till Lava
Alltid nöjd hos Lava!
Gabriella B.
till Lava
Alltid lika nöjd och så mysigt att få en stund hos er 🥰
Sara R.
till Wilma
Såå fint resultat och trevligt bemötande, rekommenderar Wilma och Envy Studios varmt🫶
Visa fler recensioner
Om företaget
Envy Studios är en exklusiv skönhetssalong som specialiserar sig på makeup, hårstyling, microblading, infraröd bastu, naglar, lash lift, browlift, fransförlängning och spraytan. Grundaren Lava Kerber har över tio års erfarenhet inom skönhetsindustrin, både internationellt och i Sverige. Vi erbjuder en lyxig och personlig upplevelse för varje kund, med ett brett utbud av högkvalitativa behandlingar och skönhetsprodukter från välkända märken.
Certifieringar
Här kan du öppna utövares uppladdade certifikat för en tryggare behandling. Klicka på det certifikat ni önskar läsa under respektive utövare.