Denna behandling innefattar endast lätt slipning samt formning av naglar .Därefter lackning med ett gel lack som härdas i en uv/led lampa och håller fint hela sommaren .
Pris750 kr
Fotvård
3
Fotvård Klassisk
60 min
Classisk fotvård dvs
För dig som INTE har problemfötter i.e Problem med liktornar, nagelsvamp, nageltrång etc.
Behandlingen startar med ett uppfriskande fotbad. Därefter klipps och slipas naglar. Foten filas och förhårdnader avlägsnas. Behandlingen avslutas med skön fotmassage med välgörande fotkräm. Här får du tips om hur just Du bör sköta dina fötter.
Tillvalsbehandling: Lackning
Pris875 kr
Fot och underbensmassage som friskvård
15 min
Tjänsten börjar med ett välgörande fotbad . Därefter masseras fot och underben med en välgörande fotkräm
Fotvård Klassisk - som Friskvård
60 min
Denna fotvårdsbehandling bokas om du vill nyttja ditt friskvårdsbidrag.
Pris895 kr
Friskvård Epassi
1
Fotvård Friskvård - Epassi
60 min
Denna fotvårdsbehandling bokas av dig som betalar din behandling via Epassi.
Medicinsk Fotvård
2
Medicinsk Fotvård
60 min
Behandlingen för dig som har problem med dina fötter. Här behandlas ett "problemområde" i.e Nageltrång, Fotvårta, Liktornar, nagelsvamp etc. Besvärande förhårdnader avlägsnas. Du får också hjälp och råd om hur du bäst tar hand om dina fötter.
Pris750 kr
Medicinsk Fotvård 45 min .
45 min
för Dig som behöver täta besök med behandling av lättare problemområde t ex Endast slipa och klippa naglar , Behandla en till två vårtor, el liktornar.
Från 710 kr
Personal
4.8
651 betyg
Omdömen
4.8av5
5
(537)
4
(110)
3
(2)
2
(0)
1
(2)
Sida1av1
Om företaget
Gabriella är diplomerad fotvårdsterapeut med flera års erfarenhet. Hon ser till varje kunds behov och önskemål, eftersom den medicinska fotvården är både förebyggande och behandlande och varje fot är unik. Gabriella utför ett flertal olika behandlingar så det finns något för varje fot.
OBS! 24h avbokningspolicy, uteblivet besök debiteras till 100%.
Varmt välkommen!