Jag och min dotter hann inte ens hem förrän de första naglarna ramlade av. Inför kvällens middag hade jag 6 naglar kvar och min dotter 0. Mailade företaget (inget telefonnummer fanns) men har fortfarande ej fått respons. Tråkigt.
Visa fler recensioner
Om företaget
Det viktigaste för oss är 100 procent nöjda kunder. Därför prioriterar vi produkter av högsta kvalitet och god service. Vi använder produkter som är skonsamma mot både kroppen och miljön.
Vi är certifierade användare av Bio Sculpture Gel produkter, ett världsledande varumärke inom säker och miljövänlig nagelvård. Vi använder även högkvalitativa produkter som Artistic Nail Design, O.P.I.
Vår erfarna personal är utbildad och certifierad i nagelvård och ögonfransförlängning i Sverige och Europa. Välkomna och “Your beauty, our pride”