Hej Åsa, tack för din feedback, den är värdefull. Det var tråkigt att behandlingen inte motsvarade dina förväntningar. Lymfdränage med BOA Max 2 är en kvalitetssäkrad maskin som uppfyller krav som medicinteknisk produkt. Men vi är alla olika och svarar olika på behandling och lymfdränagen verkar inte ha passat dig.
Att det kändes rörigt ber jag om ursäkt för! Just denna dag var mer hektiskt än vanligt och besöken hopade sig något av olika anledningar, vilket jag ber om ursäkt för och förstår påverkat din uppfattning. Jag samkör ibland behandlingar i olika rum, vilket vanligtvis går utmärkt men denna dag blev det ett par byten som ”krockade” lite. Eftersom mina lokaler är rätt små kan det såklart upplevas lite trångt. Oftast ger det en mysig och personlig känsla men vid detta tillfälle blev det inte så för dig. Visst råkade du även bli hänvisad till rödljusterapin i på källarplan av receptionen? De är klippor i receptionen men även de kan säga fel ibland.
Sammanfattningsvis, en stor ursäkt för rörigheten och varmt välkommen igen om du vill prova något ur Lynx övriga sortiment.
Varma hälsningar Paulina