Photo By Maya Bruhner drivs av mig Maya Bruhner som älskar att fota och vara kreativ. Jag startade Photo By Maya Bruhner 2024 men började göra det till karriär 2025 efter studenten. Jag fotar det vi i branschen kallar ”life style” vilket igentligen översätter till alla livets ögonblick, gravid fotografering, nyfödda fotografering, barn fotografering, familje fotografering, par fotografering, frieri, bröllop allt inom vardagen igentligen.
Jag har alltid drömt om att få jobba med något kreativt, jag älskar att jobba med människor då jag är så social och tycker om att träffa nya mäsnniskor.
Jag är också en stor drömmare som drömmer om att öppna egen studio, med stora fönster, egen receptionsdisk, mm som du säkert läser är jag bra på att drömma mig iväg.
Jag har ingen studio än men det är målet jag har och siktar mot.
Hoppas jag får äran att fånga era speciella ögonblick!