Rana Beauty

Inte tillräckligt med recensioner än
Grubbagatan 2, 254 44, Helsingborg
Hej och välkommen till Rana Beauty! Jag är en nyutbildad nagel teknolog och erbjuder behandlingar inom nagelvård. Jag arbetar med fokus på noggrannhet och dina önskemål. Boka din tid i en lugn och trygg miljö – jag ser fram emot att ta hand om dina naglar!
26026

Boka tjänst

Naglar

  • Gelé naglar - Ombre/Franska
    120 min, 270 kr
    Boka
  • Gelé naglar - Färg
    120 min, 250 kr
    Boka
  • Gelé naglar - Naturella
    120 min, 200 krLäs mer
    Boka
  • Nagelförstärkning - på dina naturliga naglar
    60 min, 170 kr
    Boka
  • Borttagning gelé
    30 min, 100 kr
    Boka

Personal

noImage
Rana
Qliro

Betyg och recensioner

Inte tillräckligt med recensioner än

Om företaget

Rana Beauty – din nya destination för nagelvård Hos Rana Beauty får du en personlig och avslappnad upplevelse där dina naglar står i fokus. Företaget drivs av en certifierad nagelteknolog med öga för detaljer och känsla för stil. Jag erbjuder bland annat geléförstärkning, förlängning och andra moderna nagelbehandlingar. Oavsett om du vill ha en naturlig look eller något mer kreativt, hittar vi en stil som passar just dig. Boka enkelt online – jag ser fram emot att välkomna dig! VIKTIG INFORMATIOM! Avbokning ska ske minst 24 timmar innan bokad besök/behandling, om mindre än det blir man debiterad halva beloppet. Utebliven debiteras fullt belopp.

Bilder

Detaljer och kontakt
    • Öppettider (Övrig information)
    • Öppettiderna varierar beroende på bokningar, så jag rekommenderar att du bokar din tid online för att säkerställa en plats som passar dig bäst.
  • https://www.instagram.com/ranabeauty.tr/
  • Grubbagatan 2, 254 44, Helsingborg