HEMSIDA:
https://www.skincarebycaroline.se/
Boka din behandling hos mig! En personlig hudvårds salong i harmonisk hemma miljö i Nacka/Ektorp. Jag utgår från dina behov och
skräddarsyr din behandling. Boka redan idag, Varmt Välkommen!
Jag heter Caroline Orrenius och är auktoriserad hud- och spaterapeut, innehar Gesällbrev och är medlem i SHR, innehar F-skatt sedel och innehar kundförsäkring. Hos mig får du personlig rådgivning - köpa hudvårds produkter och njuta av en stunds avkoppling. Oavsett ålder, hudtyp och behov vägleder jag dig till en bättre hudhälsa.
Även problemfri hud mår bra av en uppiggande djup rengörande effekt för en fin lyster.
Unna dig egen tid!
Här kan du betala med Swish Qliro eller betalkort.
NYHET! Nu kan du också beställa Exuviance Professional produkter online via min salong
https://www.exuviance.se/#clinic=Skincarebycaroline&link=1843d220
NYHET! Nu kan du även beställa NANNIC produkter online via min salong
https://nannic.se/?clinic=505073
Ang. Covid-19 är jag fortsatt extra noggrann med hygien och kund-hantering, jag är vaccinerad använder munskydd och spritar noggrant mellan varje kund. Eftersom det är en liten salong så träffar jag inte så många. Vid symtom ber jag dig att omboka din tid.
Jag är rädd om dig, du är rädd om mig!
Betalparkering med SMS park (kod 24012) och e-park finns precis utanför.