Ur & Penn Göteborg Korsgatan

4
28 Betyg
Korsgatan 20, 411 16, Göteborg
TA HÅL I ÖRONEN HOS OSS! Vi på Ur&Penn erbjuder nu säker och skonsam öronhåltagning i alla våra butiker Håltagningen ingår när du väljer bland våra fina håltagningsörhängen från Studex. Vid håltagning i brosk tillkommer en kostnad på 150 kr per hål. En nyhet är att du även kan ta hål i näsvingen i flera av våra butiker. Utöver att du kan boka en tid här, så kan du alltid ringa för bokning, och vi har även drop in i butiken! Välkommen till oss på Ur&Penn!
20522

Boka tjänst

Håltagning

  • Piercing i näsa
    20 min, 498 krLäs mer
    Boka
  • Håltagning brosk
    20 min, Från 448 krLäs mer
    Boka
  • Öronhåltagning
    20 min, Från 298 krLäs mer
    Boka

Personal

noImage
4
Ur & Penn Göteborg

Betyg och recensioner

4av5
5
(15)
4
(6)
3
(1)
2
(3)
1
(3)
Graham M.
Graham M.
till  Ur & Penn Göteborg
Very quick, very helpful staff.
Alma K.
Alma K.
till  Ur & Penn Göteborg
Tog hål i öronen och de blev perfekt placerade bredvid mina tidigare hål. Smidigt och trevligt bemötande.
Eliah R.
Eliah R.
till  Ur & Penn Göteborg
Personalen var väldigt duktig och stöttande.
Emelie P.
Emelie P.
till  Ur & Penn Göteborg
Vi hade bokat tid kl.10 för håltagning av mitt barn. Men där blev vi stående utanför i 30min utan att någon dök upp och öppnade butiken. Hade gärna sett att man blivit kontaktad att personalen blev sen pga vad det en är. Vi fick som tur var istället jättebra hjälp och bemötande på Ur&Penn i nordstan!
Visa fler recensioner

Om företaget

Ingen info ännu.

Certifieringar

Här kan du öppna utövares uppladdade certifikat för en tryggare behandling. Klicka på det certifikat ni önskar läsa under respektive utövare.

Bilder

Detaljer och kontakt
    • Öppet nu
    • Mån10:00 - 18:00
    • Tis10:00 - 18:00
    • Ons10:00 - 18:00
    • Tor10:00 - 18:00
    • Fre10:00 - 18:00
    • Lör10:00 - 16:00
    • SönStängd
    • Öppettider (Övrig information)
    • söndag stängt
  • 01040566 XX
  • Korsgatan 20, 411 16, Göteborg